⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Mākslas izstāde “Mana Latvija” Latgales Centrālajā bibliotēkā

Mākslas izstāde “Mana Latvija” Latgales Centrālajā bibliotēkā
07.11.2017

2017. gada 7. novembrī plkst. 15.00 Latgales Centrālajā bibliotēkā tiek atklāta mākslas izstāde “Mana Latvija”. Izstāde ir biedrības “Daugavpils reģiona mākslinieku asociācija” mākslinieku grupas veltījums Latvijai dzimšanas dienā.

Katram māksliniekam mākslas valodā ir stāstāms savs stāsts par tēmu “Mana Latvija”. Un šie stāsti ir ļoti dažādi. Piemēram, blakus vecākās paaudzes mākslinieces Silvas Linartes gleznai ar smalki niansēto, gandrīz melnbalto gaismas un krāsu saspēli ir skatāma jaunākās paaudzes mākslinieces Sanri glezna ar spilgtām, kontrastainām krāsām un izteiktu grafiku. Tāpat izstādē ir iespēja apskatīt, izjust un padomāt arī par Grigorija Mihejeva, Unas Guras, Natālijas Marinohas, Ludmilas Procenko, Olgas Gžibovskas, Oskara Jansona, Leonīda Bauļina (ar Vandas Bauļinas palīdzību un izvēli), Viktorijas Boikinas gleznām, Karīnas Korotkovas fotogrāfijām, Ivo Folkmaņa metālā veidoto darbu, kā arī Mairitas Folkmanes, Elvīras Sprindžukas un Ilonas Šaušas keramiku.

Katrs mākslinieks izstādē parāda savu atšķirīgo redzējumu par ainavu, gaismu, krāsu, faktūru, koku, ziedu… par mūsu tik daudzveidīgo Latviju!

Izstāde ir apskatāma Latgales Centrālās bibliotēkas daiļliteratūras un nozaru literatūras sektoros (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) līdz 30. novembrim.

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Inga Gedžūne
Tālr.: 65476345
e-pasts: inga.gedzune@lcb.lv