⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

LETONIKAS ZINĪBU SPĒLE – plašas zināšanas par Latviju pāris klikšķu attālumā!

LETONIKAS ZINĪBU SPĒLE – plašas zināšanas par Latviju pāris klikšķu attālumā!
04.02.2014

Vai zinājāt, ka Latvijā katru ziemu "izaug" milzīga lāsteka, kurai var pat apiet apkārt? Un kurā Latvijas gravā uzzied pirmās vizbulītes?

Šādi un vēl daudzi citi neparasti jautājumi par Latvijas vietām, personībām, notikumiem, kultūru un dabu jūs sagaida jaunajā LETONIKAS ZINĪBU SPĒLĒ, kurā jo īpaši aicināti piedalīties skolēni!

LETONIKAS ZINĪBU SPĒLE risināsies visu gadu, līdz pat novembrim. Katru mēnesi tiks izsludināta jauna spēles kārta, ikmēneša jautājumu publicēšanas datumus var uzzināt letonika.lv 2014. gada kalendārā.

Katra mēneša sākumā ar Jāņa Rozes grāmatnīcas dāvanu kartēm EUR 15 vērtībā tiks apbalvoti divi iepriekšējā mēneša spēles dalībnieki – pirmais pareizās atbildes sniedzējs, kā arī izlozes kārtībā – viens no pareizo atbilžu autoriem.

Gada noslēgumā ar īpašu un visiem skolēniem paredzētu pārsteigumu tiks apbalvota Latvijas erudītākā klase, ko noteiks, saskaitot visus vienas klases dalībnieku individuāli nopelnītos punktus un izdalot iegūto rezultātu ar skolēnu skaitu klasē.

 

LETONIKAS ZINĪBU SPĒLE sāksies šī gada 4. februārī plkst. 12:00.
Reģistrējies, pierādi savu erudīciju un apķērību un cīnies par balvām: www.letonika.lv/spele.

Spēli atbalsta uzņēmums "Jānis Roze", kam šogad aprit 100 gadi.