⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Latvijas Grāmatu izstāde 2017

Latvijas Grāmatu izstāde 2017
20.02.2017

No 24. līdz 26. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2017”, kurā plašu grāmatu klāstu piedāvās gan Latvijas, gan arī ārvalstu izdevniecības. Darbosies Grāmatu maiņas punkts. Izstādi papildinās izvērsta un daudzveidīga kultūras un izklaides pasākumu programma lieliem un maziem uz “Lielās skatuves”, “Jautrajā lasītavā” un “Rakstnieka viesistabā”.

25. februārī plkst. 14.00 uz “Lielās skatuves” notiks pasākums “Lielais dzejnieku ekspresis: Ar melniem darba cimdiem līdz basām zvaigznēm”. Ar latviešu dzeju un atdzeju trīs paaudzēs būs iespējams iepazīties Knuta Skujenieka, Māra Salēja un Jāņa Tomaša tekstu lasījumos.

Tikmēr mazos lasītājus 25. februārī plkst. 13.00 “Jautrajā lasītavā” gaida “Lielais grāmatu ceļojums” uz Brazīliju, Indiju, Lapzemi, Āfriku, Japānu un Londonu kopā ar mazo Biti un rakstnieku Juri Zvirgzdiņu. Savukārt cīņās ar olām no visas plašās pasaules nevardarbīgi pretosies rakstniece Inese Paklone. Tāpat būs bērniem un vecākiem iespēja izspēlēt erudīcijas spēli ar lieliskām ceļojumu balvām – ceļojumu grāmatā un īstu ceļojumu, kuru dāvās aģentūra “Impro”.

“Latvijas Grāmatu izstādi 2017” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju un Latvijas Grāmatnieku ģildi.

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Inga Gedžūne
Tālr.: 65476345
e-pasts: inga.gedzune@lcb.lv