⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Interaktīvā spēlē jauniešiem piedāvā iepazīt 10 dažādu nozaru profesijas

Interaktīvā spēlē jauniešiem piedāvā iepazīt 10 dažādu nozaru profesijas
24.09.2013

Lai jauniešus aicinātu pārdomāt savu profesijas izvēli, sociālā tīkla Draugiem.lv vidē Karjeras nedēļas ietvaros izveidota interaktīva spēle „Pielaiko profesiju”.

Sev piemēroto profesiju jaunietis var pielāgot savai profila bildei Draugiem.lv sociālajā vietnē. Spēle „Pielaiko profesiju” piedāvā jauniešiem interaktīvā veidā iejusties kādā no desmit profesijām: informācijas tehnoloģiju projektu vadītāja, farmaceita, galdnieka, ķīmijas speciālista, konditora, elektronikas inženiera konstruktora, darba aizsardzības speciālista, mežsaimnieka, tūrisma informācijas konsultanta un telekomunikāciju projektēšanas inženiera ādās.

Spēlē ir iespējams uzzināt gan saistošus faktus par konkrēto nozari un profesiju, gan prasmes, kas nepieciešamas speciālistam veiksmīgai karjeras attīstībai, kā arī noderīgu informāciju, kur šo profesiju var apgūt.

Interaktīvā spēle „Pielaiko profesiju” pieejama vietnē www.draugiem.lv/viaa

Par Karjeras nedēļu

Karjeras nedēļa no 7. līdz 11. oktobrim notiks 11 Latvijas lielākajās pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Gulbenē, Cēsīs, Kuldīgā un Valmierā. Šajā nedēļā jauniešiem būs iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, karjeras konsultāciju laikā uzzināt savus talantus un pilnveidojamās puses, „projektēt” savu nākotnes profesiju un dzīvesveidu, piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos, laimēt balvas un iesaistīties daudzās citās aktivitātēs. 

Karjeras nedēļu otro gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra Eiropas Komisijas Euroguidance tīkla programmas ietvaros sadarbībā ar Rīgas, Jelgavas, Ventspils, Daugavpils, Jēkabpils, Liepājas, Rēzeknes, Gulbenes, Cēsu, Kuldīgas un Valmieras pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm.

Plašāka informācija un pasākumu programma pieejama vietnēs: www.viaa.gov.lv/karjerasnedela un www.draugiem.lv/viaa.

Informāciju sagatavoja:
Kitija Balcare, Karjeras nedēļas 2013 komunikācijas konsultante
Mob. tālr.: (+371) 29683396; e-pasts: kitija.balcare@hauska.com