⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Fotokonkurss lasītājiem

Fotokonkurss lasītājiem
30.01.2013

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija un žurnāls "Foto Kvartāls" izsludina fotokonkursu "Pieķerts lasot".
Tiem, kas paši lasa grāmatas, protams, nav jāstāsta, kā to dara, taču kā jau katrā, pat visnopietnākajā nodarbībā un situācijā, mēdz iezagties kas nenopietns, neierasts un komisks…

„Konkursa darbos vēlamies redzēt cilvēkus, kas lasa netipiskās vietās, vai arī tradicionālās vietās, taču lasītāja reakcija uz lasīto – īpaša. Ceram ieraudzīt fotogrāfijās, kā grāmata pārņem cilvēka prātu un jūtas, to bagātinot un iedvesmojot, tverot jaunas zināšanas, priecājoties par skaistu grāmatas noformējumu u.tml.,” stāsta organizatori.
Divdesmit labāko darbu izstāde būs apskatāma klubā NABAKLAB, bet pēc tam ceļos pa lielākajām Rīgas un Latvijas bibliotēkām. Savukārt trīs veiskmīgāko darbu autori balvās saņems vērtīgas grāmatas, kuras tiks pasniegtas 4. aprīlī, konkursa „Zelta ābele” noslēguma ceremonijā Latvijas Mākslas akadēmijā.
Katrs konkursa dalībnieks drīkst pieteikt ne vairāk kā 2 fotogrāfijas. Fotogrāfijas nedrīkst digitāli ierāmēt un uz tām nedrīkst atrasties datumi, uzraksti, logotipi (izņemot tos, kas ir redzami pašā fotogrāfijā) vai paraksti. Fotogrāfijām jābūt maksimālajā izmērā vai vismaz 2500px garākai malai, JPG formātā. Bilde ir jānodēvē– jūsu vārds_uzvārds_nr, piemēram, andris_berzins_1.jpg, andris_berzins_2.jpg. E-pastā rakstiet arī pilnu savu vārdu un uzvārdu. Pieteikumu sūtiet uz fk@fotokvartals.lv līdz š.g. 1.martam pl. 23.59, vēstules temats: Konkurss.
Fotokonkurss veltīts grāmatu mākslas konkursa „Zelta ābele” 20 gadu jubilejai un atjaunotās Latvijas valsts grāmatu mākslai 20 gados.
 

Konkursam jau iesūtītās fotogrāfijas var apskatīt šeit.


Ziņu sagatavoja:
Arnis Balčus