⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Daugavpilieša Alekseja Solovjova dzejas krājuma prezentācija Latgales Centrālajā bibliotēkā

Daugavpilieša Alekseja Solovjova dzejas krājuma prezentācija Latgales Centrālajā bibliotēkā
14.06.2013

2013. gada 20. jūnijā plkst. 16.00 Latgales Centrālās bibliotēkas periodikas lasītavā notiks dzejnieka Alekseja Solovjova dzejas krājuma По ступеням летprezentācija. Izdevums nācis klajā ar literārās apvienības „HRONOS” atbalstu.

Aleksejs Solovjovs dzimis 1932. gada 20. martā Krāslavas rajona Sotņikovas ciemā. 1950. gadā absolvēja Krāslavas 2.vidusskolu, studijas turpināja Daugavpils Pedagoģiskā institūta Filoloģijas fakultātē. Publicists un dzejnieks Aleksejs Solovjovs ilgus savas dzīves gadus darbojās žurnālistikā, strādājot par Daugavpils pilsētas avīzes „Красное знамя” atbildīgo sekretāru un redaktora vietnieku. 2005.gadā par mūža ieguldījumu Daugavpils pilsētas kultūras attīstītībā Aleksejam Solovjovam piešķīra titulu „Goda daugavpilietis”.

Autors ir izdevis vairākus liriskās dzejas krājumus, kas ir veltīti Latgalei un pilsētai Daugavpilij. Pašlaik dzejnieks aktīvi piedalās pilsētas literārajā dzīvē, raksta dzeju, sadarbojas gan ar Daugavpils literātu apvienību, gan arī ar pilsētas dzejniekiem.

Būsiet laipni gaidīti Daugavpils dzejnieka septītā dzejas krājuma prezentācijā Latgales Centrālajā bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Inese Vaivare
tālr.: 65476344
e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv