⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Daugavpilī iedegsies galvenā svētku egle

Daugavpilī iedegsies galvenā svētku egle
01.12.2016

Sestdien, 3.decembrī, Daugavpils centrā, Vienības laukumā, tiks iedegta galvenā pilsētas svētku egle.

Pirms svinīgā notikuma jau no paša rīta Vienības laukumā ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs – slidot, vizināties karuseļos, apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu, aplūkot dzīvnieku sētu utt. Plkst. 16:00,pirms svinīgā egles iedegšanas brīža,visi tiek aicināti noskatīties pamācošu Ziemassvētku uzvedumu „Jenota pirmie Ziemassvētki”, kurā rosīsies aktīva un zinātkāra jenotu ģimenīte. Izrādes varoņi kopā ar bērniem interaktīvā veidā mēģinās noskaidrot, kas ir Ziemassvētki, kā tos svinēt, kā izskatās eglīte un rūķi. No plkst. 16:00 durvis vērs arī Rūķu namiņš, kas savus apmeklētājus priecēs līdz 8.janvārim (katru dienu plkst. 12:00 – 19:00, 31.decembrī plkst. 12:00 – 15:00, 1.janvārī plkst. 14:00 – 17:00).

Savukārt jau par tradīciju kļuvušās meistardarbnīcas kopā ar Bērnu un jauniešu centra „Jaunība”, Poļu, Lietuviešu, Vācu, Ukraiņu, Krievu un Baltkrievu kultūras biedrību, zinātkāres centra “Zinoo”, biedrības „Atmiņu lāde” un Daugavpils pilsētas jauniešu domes rūķiem no 17.decembra norisināsies Vienības namā (bijušā grāmatu veikala „Globuss” telpās). Sīkāka informācija par meistardarbnīcām atrodama www.kultura.daugavpils.lv.

Bet plkst. 17:00 norisināsies svētku kulminācija, kad salavecītis kopā ar pilsētas mēru atklās maģiskos vārdus, kas palīdzēs svētku eglei iedegties visā krāšņumā.

Tiekamies 3.decembrī Vienības laukumā!

Papildus informācija:

Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde
tālr.: 65476799
www.kultura.daugavpils.lv