⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Balsojiet par Ceriņu bibliotēkas projektu!

Balsojiet par Ceriņu bibliotēkas projektu!
30.07.2013

1. augustā LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas projekts „Attīstošo spēļu stūrītis Ceriņu bibliotēkā” uzsāks cīņu publiskā projektu konkursa LabieDarbi.lv 2.balsojuma kārtā – interneta balsojumā. Balsojuma ietvaros mājas lapā http://www.labiedarbi.lv/, portāla Daraugiem.lv lapā www.draugiem.lv/special/labiedarbi/ un portāla Inbox.lv balsošanas platformā http://labiedarbi.inbox.lv ikvienam interesentam būs iespēja nobalsot un paust savu atbalstu mūsu projektam. Balsošana notiek visu mēnesi līdz mēneša pēdējās dienas plkst. 23:59. Balsošana ar telefona SMS kodu iespējama no ES valstīm, Amerikas Savienotajām Valstīm, Baltkrievijas, Krievijas, Norvēģijas, Šveices un Ukrainas. Balsošana ir bezmaksas no jebkura datora gan mājās, gan bibliotēkās!

Projekta „Attīstošo spēļu stūrītis Ceriņu bibliotēkā” mērķis – galda spēļu iegāde un aktīvas atpūtas organizēšana LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas bērnu nodaļas lietotājiem, radot bērnu un pusaudžu brīvā laika lietderīgas un saturīgas pavadīšanas iespējas, kā arī veicinot mazo lasītāju intelektuālu un radošu attīstību. Spēlējot galda spēles, bērniem ir iespēja daudz iemācīties un atklāt sevī jaunas spējas, jo pats svarīgākais bērnu galda spēļu veidošanā ir izglītošana un ieinteresēšana apkārt notiekošajā. Spēlējot kopā ar vecākiem, bērns apgūst savstarpēju sadarbību komandā, jūt viņu atbalstu, un kopā pavadītais laiks ir patiešām neaizmirstams kā vecākiem, tā arī bērniem. Iegādājoties plānotās galda spēles, mēs rosināsim bērnu fantāziju un palīdzēsim bērniem attīstīt lasīšanas, rakstīšanas un skaitīšanas prasmes, kā arī dosim iespēju bibliotēkas lietotājiem pēc mācību stundām atpūsties un iepazīt populārākās galda spēles.

No sirds lūdzam balsot par mūsu projektu „Attīstošo spēļu stūrītis Ceriņu bibliotēkā”, jo tas veicinās ģimeņu kopā būšanas prieku, attīstīs mūsu bērnu erudīcijas līmeni un paplašinās mazo bibliotēkas lietotāju redzesloku!

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Ceriņu bibliotēkas vadītāja Tatjana Zahare
Tālr.: 65430660
e-pasts: tatjana.zahare@lcb.lv