⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Anitas Truskovskas radošo darbu izstāde Piekrastes bibliotēkā

Anitas Truskovskas radošo darbu izstāde Piekrastes bibliotēkā
01.09.2017

9. septembrī plkst. 11.00 Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) filiālē Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40) notiks Anitas Truskovskas radošo darbu izstādes “Atmiņu lauskas” atklāšana.

Anita Truskovska ir dzimusi Daugavpilī. Pēc J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas absolvēšanas uzsāka studijas Polijā. Pašlaik dzīvo un strādā Rīgā.

Anitai patīk eksperimentēt ar krāsām un formām. Viņas darbos vērojams dažādu stilu sajaukums, krāsu, simbolu un formu salikums. Iedvesmu saviem darbiem Anita smeļas sapņos un spilgtākajos savas dzīves notikumos. Gleznās iestrādāti dažādi priekšmeti, kas saistīti ar autores pagātni. Piemēram, bērnības mētelīša pogas, gliemežvāki no ceļojumiem, studiju laika zīmuļi u.c. Anita cer, ka viņas darbi uzrunās izstādes apmeklētājus un modinās viņu spilgtākās atmiņas.

Anitas Truskovskas radošo darbu izstāde būs skatāma LCB filiālē Piekrastes bibliotēkā no 1. līdz 30. septembrim no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 11.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Tatjana Hodokova
tālr.: 654 76345
e-pasts: tatjana.hodokova@lcb.lv