2005

Meklēšana

Uz augšu

Kori


Vīru kori
Sieviešu kori
Jauktie kori

Bērnu kori
Folkloras kolektīvi

Vīru kori

Limbažu kultūras nama vīru koris "Ziedonis"  Ēriks Derums
Aivars Tomiņš

Daugavpils Latviešu kultūras centra vīru koris "Forte"  Jevgeņijs Ustinskovs

Krimuldas vīru koris "Vecie draugi"  Ieva Putniņa

Cēsu vīru koris "Cēsis"  Marika Slotiņa-Brante

Bērzaunes pagasta vīru koris "Gaiziņš"  Rita Briņķe

Aizkraukles vīru koris "Staburags"  Māra Batraga
Roberts Pūce

Valmieras pilsētas kultūras centra vīru koris "Imanta"  Irēna Zelča
Ilmārs Lāzo

Rīgas Domes Kultūras pārvaldes koncertorganizācijas "Ave Sol" vīru koris "Dziedonis"  Roberts Liepiņš
Kaspars Freimanis

Rīgas kultūras un atpūtas centra "Imanta" vīru koris "Absolventi"  Arvīds Platpers
Pauls Kvelde

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra "Mazā Ģilde" vīru koris "Frachori"  Andrejs Mūrnieks
Aivars Opincāns

Ķekavas pagasta vīru koris "Ķekava"  Arvīds Platpers
Edgars Briņķis

Latvijas Meža darbinieku vīru koris "Silvicola"  Pauls Kvelde
Aivars Opincāns

Sieviešu kori

Sieviešu koris "Stradiņi"  Jevgenijs Augustinovičs

Maltas pagasta sieviešu koris "Madariņa"  Kristīne Zeltiņa

Daugavpils Latviešu kultūras centra sieviešu koris "Rūta"  Silvija Juhņeviča

Viļānu mūzikas un mākslas skolas meiteņu kamerkoris "La violetto"  Anastasija Martukāne

Viļānu kultūras nama sieviešu koris "Alta"  Biruta Vigupe

Dricānu pagasta sieviešu koris "Vālodzīte"  Antons Matvejāns

Krāslavas novada skolotāju sieviešu koris "Nova"  Rita Andrejeva

Mērdzenes sieviešu koris "Austra"  Ināra Dovgiallo

Limbažu kultūras nama sieviešu koris "Kalme"  Ēriks Derums
Ieva Tomiņa

Latvijas Poļu savienības Rēzeknes nodaļas sieviešu koris "Juterzenka"  Irēna Ivanova

Rēzeknes slimnīcas sieviešu koris "Medicus"  Aija Razumovska
Ināra Skrule

Pļaviņu kultūras nama sieviešu koris   Marita Vaivode
Sigita Vilkaplātere

Kokneses pagasta sieviešu koris "Anima"  Aija Auziņa

Tirzas sieviešu koris "Tirzmalietes"  Gunta Apine

Kalsnavas pagasta sieviešu koris "Silvita"  Inita Gerševica

Siguldas kultūras nama sieviešu koris "Teiksma"  Maija Feldmane

RTU sieviešu koris "Delta"  I.Eizenberga-Cērmane
D.Klišāne
A.Ramata

Talsu rajona sieviešu koris "Balgale"  Lidija Laua

Vandzenes sieviešu koris "Dīva"  Inese Ozoliņa

Jauktie kori

Rugāju pagasta jauktais koris  Pēteris Sudarovs

Rēzeknes augstskolas studentu kamerkoris "Sonitum"  Jānis Mežinskis
Edgars Kārklinieks

Skolotāju koris "Aizkraukle"  Ilze Dubere
Lelde Kamzole-Gagaine

Balvu rajona jauktais koris "Mirklis"  Roberts Liepiņš

Višķu pagasta jauktais koris  Marta Bicāne

Preiļu rajona skolotāju jauktais koris "Latgale"  Edgars Znutiņš
Alberts Vucāns

Balvu kultūras un atpūtas centra jauktais koris  Anastasija Ločmele

Baltinavas pagasta jauktais koris  Aija Nagle
Marija Bukša

Daugavpils Universitātes Mūzikas katedras jauktais koris "Aura"  Edgars Znutiņš
 

Rēzeknes Profesionālās vidusskolas jauktais koris  Solvita Pavlovska

Dagdas Tautas nama jauktais koris  Nils Dārznieks

Tilžas pagasta kultūras nama jauktais koris  Regīna Čudarāne

Ludzas Tautas nama jauktais koris "Austrumstīga"  Lolita Greitāne
Evita Podoļeca

Rēzeknes latgaliešu kultūras biedrības senioru koris "Septiņkalne"  Iveta Kepule

Daugavpils rajona jauktais koris "Latgale"  Anita Zarāne

Daugavpils rajona Lašu koris  Maija Žigajeva

Rēzeknes jauktais koris "Trejkola"  Rota Salmiņa
Anda Lipska
Ēriks Čudars

Krāslavas Latviešu biedrības jauktais koris  Olga Grecka

Daugavpils LKC jauktais koris "Daugava"  Jevgeņijs Ustinskovs

Jauktais koris "Ogre"  Jānis Zirnis

VEF Kultūras pils jauniešu koris "Dzīne"  Aivars Gailis
Jānis Veļičko

Kamerkoris "Muklājs"  Sandra Šmate
Lauris Goss

Baldones pilsētas jauktais koris "Tempus"  Kristīne Milaševiča

Inčukalna – Allažu jauktais koris "Mežābele"  Vitalijs Kikusts

LR iekšlietu Ministrijas jauktais koris "Vairogs"  Edgars Rubīns

Ropažu novada jauktais koris "Ozolzīle"  Iveta Krūmiņa

Stopiņu novada jauktais koris "Ulbroka"  Ina Ekarte
Eduards Fiskovičs

Sējas pagasta jauktais koris "Sēja"  Kaspars Ādamsons

Arodbiedrības kluba "Vecrīga" jauktais koris "Rīdzene"  Vitolds Rijnieks
Jānis Laucenieks

Tērvetes Kultūras nama jauktais koris "Tērvete"  Dace Reinika

Tukuma pilsētas Kultūras nama jauktais koris "Skandīne"  Gita Vanaga
Ojārs Vītoliņš

Talsu rajona jauktais koris "Saskaņa"  Astrīda Priekule

Litenes pagasta jauktais koris  Lūcija Hmeļevska

Ļaudonas pagasta jauktais koris "Lai Top"  Valda Jermanova

Lizuma kultūras nama jauktais koris  Anita Ledaine

Lēdurgas – Vidrižu jauktais koris "Nāburgi"  Marita Mazureviča
Sandra Ērgle

Cesvaines kultūras nama jauktais koris "Cesvaine"  Rita Briņķe

Ogres rajona kultūras nama jauktais koris "Grīva"  Antra Purviņa

Ērgļu pagasta jauktais koris "Ērgļi"  Antra Purviņa

Bērnu kori

Ilzeskalna pamatskolas 5. - 9. klašu koris  Sanita Pavlovska

Daugavpils Valsts ģimnāzijas 7. - 9. klašu koris  Anita Zarāne

Aglonas bazilikas kora skolas koris  Ieva Lazdāne

Krāslavas pamatskolas 5. - 9. klašu koris  Ilona Aprupe

Lēdurgas Kultūras nama bērnu koris  Marita Mazureviča

Daugavpils rāj. Eglaines psk. 5. - 9. klašu koris  Maija Žigajeva

Daugavpils 13. vidusskolas jauktais koris "Nojauta"  Jevgeņijs Ustinskovs

Daugavpils Krievu liceja 5. - 9. klašu koris  Irina Hmeļevska

Daugavpils pilsētas centra gimnāzija 5. - 9. klašu koris  Tatjana Pimenova

Daugavpils pilsētas 10. vidusskolas 5. - 9. klašu koris  Ināra Timofejeva

Daugavpils pilsētas 12. vidusskolas 5. - 9. klašu koris  Vera Skutāne

Daugavpils pilsētas 13. vidusskolas 5. - 9. klašu koris  Larisa Bogatirjova

Daugavpils pilsētas 13. vidusskolas zēnu koris  Larisa Bogatirjova

Daugavpils pilsētas 16. vidusskolas 5. - 9. klašu koris  Silvija Juhņeviča

Daugavpils 11. vidusskolas 5. - 9. klašu koris  Natālija Murzjonoka

Folkloras kolektīvi

Nīcgales folkloras kopa  Oksana Sidorenko

Ilūkstes pilsētas folkloras kopa  Daina Tamane

Daugavpils Latviešu kultūras centra folkloras kopa "Dzīsmeite"  Lūcija Vaivode