Lasīt ir stilīgi!
Kategorijas 
Kā kļūt par bibliotēkas lietotāju?

Kļūt par bibliotēkas lietotāju ir ļoti vienkārši:

  • pirmo reizi atnākot uz bibliotēku, Tev ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kurā ir fiksēts personas kods;
  • ja Tu esi jaunāks par 16 gadiem, Tev bibliotekāram jāiesniedz arī galvojums, kuru aizpilda kāds no vecākiem. Galvojumu iespējams saņemt bibliotēkā vai izdrukāt, uzklikšķinot uz vārda GALVOJUMS;
  • bibliotekāre iepazīstinās Tevi ar bibliotēkas lietošanas noteikumiem un izsniegs LASĪTĀJA KARTI. Iegaumē, ka LASĪTĀJA KARTE vienmēr ir jāņem līdzi, dodoties uz bibliotēku.

Apsveicam! Tu esi kļuvis par bibliotēkas lietotāju!
Bibliotēkā ir daudz dažādu grāmatu, žurnālu un elektronisko resursu. Atceries, ka bibliotekārs vienmēr Tev palīdzēs atrast informāciju elektroniskajā katalogā, ieteiks interesantu lasāmvielu, iemācīs meklēt informāciju ne tikai grāmatās, bet arī internetā.

Bibliotēkā ir:

  • Abonements;
  • Lasītava;
  • Bezmaksas datoru un interneta izmantošana.

ABONEMENTĀ var paņemt grāmatas un citus izdevumus lasīšanai mājās. Vienā reizē Tu vari paņemt 5 izdevumus uz 14 dienām. Ja Tu esi aizmirsis laikā nodot grāmatas, atceries, ka to lietošanas termiņu var pagarināt, ierodoties bibliotēkā, pa tālruni vai elektroniski.

LASĪTAVĀ var lasīt grāmatas, žurnālus un citus izdevumus uz vietas, aplūkot bibliotēkas izstādes.

BIBLIOTĒKĀ visi apmeklētāji var izmantot datoru un internetu bez maksas, kā arī bibliotēkas telpās ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

1
Cik bieži tu lasi grāmatas?
Katru dienu
Reizi nedēļā
Reizi mēnesī
Reizi pusgadā
Es nelasu grāmatas