Uz galveno Lapas karte Kontakti Latviski l English l По-русски
   
 
 

Darba Laiks
no 1. jūnija līdz 31. augustam

P - 10.00 - 17.00
O - 10.00 - 17.00
T - 10.00 - 17.00
C - 10.00 - 17.00
P - 10.00 - 17.00
S - pēc pieprasījuma
Sv - BRīVDIENA
     ASV Informācijas centrs » Aktualitātes

Aktualitātes

The Pine Leaf Boys Daugavpilī


ASV vēstniecības vārdā mēs esam pagodināti Jūs uzaicināt uz keidžunu mūzikas grupas „The Pine Leaf Boys” koncertu. ASV populārā un augsti novērtētā grupa Latvijā kopumā sniegs trīs koncertus, taču lielākais no tiem notiks š.g. 8.aprīlī Kino Rīga Lielajā Zālē. Tas būs viens no spilgtākajiem ASV mākslas un kultūras festivāla “Made in the USA: ASV kultūras mēnesis. Aprīlis 2010” pasākumiem, kas norisināsies šī gada aprīlī visā Latvijā.

„Pine Leaf Boys” pārstāv tikai Luiziānai raksturīgo keidžunu mūzikas stilu, un ir atzinīgi novērtēti tādos mūzikas pasaulē zināmos izdevumos kā The New York Times un Rolling Stone Magazine. Lai gan grupas dalībnieku vidējais vecums nepārsniedz 30 gadus, tā jau trīsreiz tikusi nominēta prestižajai Grammy balvai. Spilgtā, enerģiskā un ritmiskā keidžunu mūzika ir iekarojusi popularitāti ASV, un ir ietekmējusi arī citus amerikāņu mūzikas žanrus kā kantrī un rokenrolu. 

 “Pine Leaf Boys” koncerti:

§  Trešdien, 7. aprīlī plkst. 19:00, Imantas Kultūras centrā, Rīgā. Ieeja koncertā bez maksas.

§  Ceturtdien, 8. aprīlī plkst. 19:00, Kino Rīga Lielajā zālē. Ieejas maksa koncertā: 3 Ls un 2 Ls (pensionāriem, studentiem, skolēniem un invalīdiem, uzrādot apliecību) Biļetes var iegādāties „Biļešu Serviss” un Kino Rīga kasēs.

§  Piektdien, 9. aprīlī plkst. 19:00, Latviešu Kultūras centrā, Daugavpilī. Ieeja koncertā bez maksas

 Vairāk informācijas par koncertu un  citiem ASV kultūras mēneša pasākumiem skatiet: http://usculture.ning.com

 Mēs ceram Jūs satikt mūsu pasākumos!

 
© LCB