LCB lasītāji- seniori apgūst pamatiemaņas darbā ar datoru un internetu - Daugavpils novadnieki - Latgales Centrālā bibliotēka
 
Uz galveno Lapas karte Kontakti RSS   l Latviski l По-русски
 
 
Vārds/Uzvārds/Pseidonīms
 

Kategorijas

- Zinātnieki, izgudrotāji
- Kultūras darbinieki
- Domātāji, filozofi
- Garīdznieki, mācītāji
- Sabiedriskie un politiskie darbinieki
- Ekonomisti, tautsaimnieki
- Militārie darbinieki
- Pedagogi
- Medicīnas darbinieki
- Mākslinieki
  -- Arhitekti
  -- Tēlnieki
  -- Keramiķi
  -- Gleznotāji
  -- Mūziķi
  -- Kino un teātra darbinieki
  -- Fotogrāfi
- Sportisti
- Literāti, valodnieki
- Vēsturnieki, novadpētnieki

Novadpētniecības mapes
Dinaburgas cietoksnis
Digitalizēti Daugavpils laikraksti
Daugavpils novadnieki
Dziesmotā Latgale
Daugavpils Baznīcu kalns
Virtuālā izstāde "Rakstniece Anita Liepa"
Virtuālā izstāde "Latgales Centrālajai bibliotēkai - 80"Tuvākie notikumi


Jautājums lietotājiem
Kuru bibliotēkas PAKALPOJUMU jūs izmantojat VISBIEŽĀK?

    LCB » Novadpētniecība » Daugavpils novadnieki
B D F H J M O P R T V

Sabiedriskie un politiskie darbinieki

ŽANNA KULAKOVA / ЖАННА КУЛАКОВА

Pašvaldības vadītāja
1965

Žanna Kulakova ir dzimusi 1965.gada 8.aprīlī Daugavpilī. No 1982.gada līdz 1989.gadam mācījusies Daugavpils Pedagoģiskā institūta Fizikas un matemātikas fakultātē, kur ieguvusi matemātikas skolotāja diplomu. Pēc tam studējusi psiholoģiju Ļeņingradas Valsts universitātē (1989-1990) un Starptautiskajā Praktiskās psiholoģijas institūtā (1994-1998). Tam sekoja maģistratūras studijas sociālo darbinieku augstskolā „Attīstība” (2005). 2010.gadā iegūts maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā (ISMA).

Jau skolas laikā Žanna Kulakova bija līdere, prata aizraut pārējos, aktīvi iesaistījās sabiedriskajā darbā, tādēļ viņas ceļš uz pašvaldības vadītājas amatu bija likumsakarīgs.

Ž.Kulakova ir strādājusi par Vecās Forštadtes kultūras nama direktori. Pēc tam darba gaitas viņu aizvedušas uz Maskavu, kur viņa bija liela koncerna ģenerāldirektora ārējo sakaru vietniece. Ģimenes apstākļu dēļ Ž.Kulakovai nācās atgriezties dzimtajā Daugavpilī. 

Ž.Kulakova ir darbojusies biznesā, kas bija saistīts ar kokapstrādes uzņēmumu vadīšanu, kokapstrādes iekārtu izstrādi un uzstādīšanu.

2000.-2004.g. bijusi Naujenes pagasta Sociālā dienesta vadītāja, 2004.g. – Daugavpils sociālās aprūpes un rehabilitācijas dienas centra direktore. No 2005.gada augusta līdz 2011.gadam strādāja Daugavpils domes Sociālo lietu pārvaldes direktores amatā. Paralēli šim darbam Ž.Kulakova pildīja arī Daugavpils domes priekšsēdētāja trešā vietnieka pienākumus.

2011.gada 24.martā viņa tika ievēlēta par Daugavpils domes priekšsēdētāju, amatā nomainot Jāni Lāčplēsi, un strādāja domē līdz 2013.gada 1.jūlijam, kad tika sasaukta jaunā pilsētas dome.

Ž.Kulakova jau vairāk nekā 15 gadus darbojas Latvijas lietišķo sieviešu apvienībā un koordinē Latgales nodaļas darbību.

2015. gadā kļuva par Saeimas deputāta Andreja Elksniņa ("Saskaņa") palīdzi.

Ģimenē aug dēls.


Saistība ar Daugavpili:

Dzīvo un strādā Daugavpilī


Izmantotie avoti:

1. Kulakova, Žanna. Pieredze psiholoģijā un uzņēmējdarbībā palīdzēs darbā : [saruna ar jaunievēlēto Daugavpils domes priekšsēdētāja trešo vietnieku un Sociālo lietu pārvaldes vadītāju] / Žanna Kulakova ; pierakst. Inese Baranovska // Latgales Laiks. - ISSN 1407-9208. - Nr.52 (2010, 9.jūl.), 5.lpp. : ģīm. - Tas pats krievu val. laikr. "Латгалес лайкс" Nr.52 (2010, 9.jūl.), 5.lpp. : ģīm.

2. Шныпарькова, Валентина. Жанна Кулакова : [беседа с пред. Даугавпилс. гор. думы] / Валентина Шныпарькова // Наша газета. - ISSN 1407-7752. - N 14 (7 апр. 2011), с.11.


Elektroniskie resursi:

Literatūras saraksts par Žannas Kulakovas darbību LCB e-katalogā

Ž.Kulakovas CV (krievu val.)@ Latgales Centrālā bibliotēka, 2020